Dohledové centrum SABS

Zajišťujeme profesionální instalaci, kvalitní servisní služby, revize a dohled bezpečnostních systémů vyžadujících okamžitou reakci. Rozdíl mezi dohledem SABS s okamžitou reakcí a Vaší kontrolou chytré domácnosti spočívá v tom, že k Vám se policie dostaví až když se naplní nejhorší obavy.

Dohledové  centrum SABS přijímá a zpracovává signály z poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů (PZTS), kamerových systémů, elektrické požární signalizace (EPS), systémů kontroly vstupů, systémů přivolání pomoci, kombinovaných a integrovaných systémů. Je homologováno pro střežení objektů s vyššími riziky a pro příjem signalizace požárů z EPS.

 

 

Chytrá domácnost

Chytré domácnosti ovládané zcela pohodlně, odkudkoliv a kdykoliv jsou vystaveny kybernetickým útokům. Nejvíce zranitelné jsou vedle routerů další síťová zařízení připojená k internetu, tiskárny a síťová úložiště. V ohrožení jsou i bezpečnostní kamery nebo chytré televize. Hackerům stačí jediné slabě zabezpečené zařízení, aby se dostali do sítě a jakmile jsou uvnitř, mohou přistupovat k ostatním zařízením a osobním údajům, která přenáší nebo uchovávají, včetně živého nahrávání videí a hlasů.
Pro zabezpečení chytré domácnosti musí proto být její součástí zabezpečovací systém nebo zabezpečovací prvky splňující veškeré požadavky kladené na samostatné bezpečnostní systémy vyžadující okamžitou reakci.
Chytré zámky odemknete smartphonem nebo otiskem prstu, nemusíte tedy nosit klíče. Přístupová práva přiřadíte uživatelům dlouhodobě nebo jednorázově. Můžete monitorovat přístup nebo sledovat docházku. Detektory pohybu vás upozorní na pohyb nebo vibrace. Detektory kouře, zvuku, plynu nebo úniku vody sledují jiná nebezpečí. Bezpečnostní kamery jsou očima vaší domácnosti. Rozpoznají členy domácnosti i domácí mazlíčky. Poskytují neustálý přehled. Odešlou zprávu při násilném otevření dveří nebo oken. Upozorní na pohyb v prostoru i okolí objektu. Máte o svém domově dokonalý přehled, ale je i bezpečný?

Je taková domácnost opravdu střežena? Nosíte všechny věci, ke kterým máte citový vztah s sebou?
Nemůžete-li nepřetržitě fyzicky bránit svůj domov před narušením, ochrání vás dohledové cenrum SABS

Přenos signálů

Pro příjem signálů využíváme vlastní rádiovou síť, Internet protokol IP, telefonní kabelovou síť, sítě GSM, GPRS. Použití sítí závisí na místních podmínkách, míře rizika a zákazníkově volbě.

Zpracování

Neprodleně vyhodnocujeme a ověřujeme všechny přijaté události a informace. Dispečink SABS vysílá výjezdovou skupinu a činí další opatření nutná k řešení události a ke snižení rizika vandalismu a útoku narušitelů v chráněném objektu.

V nouzi si přivoláte pomoc vyvoláním tísňového signálu

Aktivace tísňového tlačítka slouží pro přivolání pomoci, například při přepadení na benzínové pumpě, v restauraci, apod.
Dálkovým ovladačem si přivolají pomoc například starší osoby, které postihly náhlé vážné zdravotní komplikace.
Nátlakový kód využije klient pod nátlakem, je-li nucen deaktivovat bezpečnostní systém. Zadáním nátlakového kódu systém deaktivuje, siréna zůstane neaktivní, ale dohledové centrum obdrží informaci o tom, že klient je v nouzi.

Službu úspěšně využívají zdravotně znevýhodněné osoby

 

Dispečink SABS

Je vám neustále k dispozici ať jste kdekoliv. Komunikace s dispečinkem SABS je jednoduchá, srozumitelná a vstřícná.
Skutečnosti zjištěné a zajištěné ve střeženém objektu obratem oznamujeme zákazníkovi. Zjištěný stav dokumentujeme.
Dohledové centrum SABS řídí a dozoruje činnost výjezdové skupiny, monitoruje obchůzkové systémy a výkon ostrahy strážných ve střežených objektech.
Dohledové centrum SABS má zavedena a dodržuje ochranná opatření zajišťující nedotknutelnost zákaznických údajů před nepřátelskými činy nebo vlivy.

Stačí

nás kontaktovat. Nemáte-li bezpečnostní systém, zpracujeme nabídku na dodávku a montáž systému ušitého na míru vašich představ, potřeb a možností.

Pokud bezpečnostní systém nebo chytrou domácnost se zabezpečovacím systémem máte, zpracujeme vám nabídku služeb, předložíme smlouvu a připojíme ho se servisním technikem systému do dohledového centra SABS .

Provedené služby fakturujeme v listinné nebo elektronické podobě. Výhodou elektronické fakturace je bezproblémové doručení na váš e-mail nebo jakémukoliv počtu vámi zadaných příjemců.

Poskytneme Vám zpětnou vazbu, obratem, s fakturou nebo ve smluvené četnosti. Ze záznamů o službě, archivu událostí, kontrolních systémů a fotodokumentace.

Těší nás pracovat pro stálé, spokojené a seriózní klienty.